Kontakt

Jeśli chcesz skontaktować się z nami, możesz to zrobić na forum Rotrii w dziale naszego Zakonu. Możesz także napisać prywatną wiadomość do Generała (na forum jako Aurelio de Medici y Zep) lub innego członka Towarzystwa Jezusowego, w zależności od potrzeby.

Poniższy formularz ma dwa zastosowania. Po pierwsze, umożliwia kontakt mailowy. Dla tych, którzy nie posiadają konta na forum Rotrii, a potrzebują nawiązać z nami konwersację, jest to doskonałe rozwiązanie. Pamiętaj jednak wówczas o podaniu poprawnego adresu e-mail, najlepiej w polu na adres oraz w treści samej wiadomości, dla bezpieczeństwa. Pamiętaj również o podaniu imienia, nazwiska lub pseudonimu.

Formularz umożliwia także anonimowy kontakt. Wówczas nie podajemy adresu e-mail. Narzędzie to może okazać się pomocne np. dla osób, które chciałyby anonimowo dostarczyć materiał dla gazetki Ad maiorem Dei gloriam! bądź po prostu potrzebują anonimowego kontaktu.

Wiadomości są sprawdzane na bieżąco, lecz proszę wybaczyć nam w razie chwilowych opóźnień z odpowiedzią bądź odczytaniem.

Reklamy